The shop contacted me about some flower variations, made sure I approve of them. The service is great, the flowers are excellent, the birthday girl is happy and amazed. Thanks a lot for the beautiful flowers and care!
Великолепный сервис и очень хорошие цветы.
При высокой загрузке вошли в положение и помогли сделать доставку вовремя к нашей годовщине. Прекрасные ребята ♥️